DTCAMP 2003

(6.8 - 10.8. 2003)
Vzhledem k tomu, že je tomu několik měsíců, co se konal v pořadí již čtvrtý DT CAMP a dosud nebyl nikdo schopen napsat jaké to vlastně bylo, tak se toho opět musím ujmout sám.
Stejně jako vloni jsme se sešli již 28.7. 2003 v Motoru, abychom projednali organizaci dalšího DT. Jednalo se zejména o profinancování celé akce, množství piva a předpokládaném počtu účastníků. Největším problémem se jevilo finanční zabezpečení, ono sehnat několik tisíc (cca 10) na pivo, zálohy, ubytování dopravu atd. není nic jednoduchého, a to i za předpokladu, že víte, že většina peňez je v zálohách a vrátí se.
Organizátorem a velitelem celé akce byl jednohlasně zvolen Crenshaw (LOBO) a jeho zástupci a pomocníky zbytek Frýdecké buňky :-).

Den první (středa)

Ráno jsme se sešli, nabalili věci a vyrazili dvěmi různými směry. Já s Crenshawem a Petrou směr Tesco a pak Odry a Suchdol nad odrou a zbytek směr Nošovice, aby pak po vyzvednutí zlatavého moku a pípy vyrazili směrem stejným jako my. Naše cesta proběhla bez nesnází, nakoupili jsme v Tescu odvezli Petru do Oder, vyzvedli klíče a dorazili na chatu ...
První veselou příhodou bylo, když nám Vinc volal, že je i s pivem ve studénce, a vůbec netuší jak se tam dostal, ani jak otamtud, nechali jsme to na něm a on nás přesvědčil, že i kybertronik ledacos zvládne, i když trochu komplikovaně :-) a dorazil i s pivem a Piškim s Re-Voltem v pohodě.
Dalším, spíš neveselým zjištěním bylo, že v chatě jsou sršni, tento problém vyřešila hasičská jednotka, kterou nám poslala na pomoc centrála ze 150 :-).
Oficiálně jsme ve 12:23 zahájili DTcamp prvním kontaktem.
Neveselým zjištěním byl fakt, že Vincův foťák vypověděl službu (a pak věřte těm nespolehlivým kybertronickým hračkám). Což je také důvodem, proč z prvních dvou dnů není fotodokumentace.
Ve 14:00 přijeli Krnováci a akce se mohla pořádně rozjet ...

Den druhý (čtvrtek)

Hraní, hraní, jídlo, pití, hraní, koupání atd.
Také telefonická obědnávka Paintballu, po dlouhém rokování jsme se shodli, že po sobě budeme střílet automaty ...
Večerní Talisman.

Den třetí (pátek)

Dorazil Agarwaen a s ním i foťák, takže fotky s DTC2003 přece jen jsou. Někteří po celonoční pařbě teprve ulehají k spánku a snaží se uspat Pánem prstenu (přece jen mají ti kybertronici i vychytané věcičky) jen by si do nich pak neměli schovávat brýle :-). Odpoledním programem se stal Paintball, (takové DTC naživo je docela sranda), každý nafasoval automat, ochrannou masku a hromadu kuliček (cca 90 -150) a mohlo se jít do toho, rozdělili jsme se na dva týmy po pěti lidech a bojovali jsme o vlajky a ve finále jsme si dali se zbylými kuličkami deathmatch.
No prostě Paintball byl super a ti co do něj nešli o hodně přišli, i když některým, tedy mě mizely modřiny ještě tři týdny ... (ona dobrá trefa je dobrá trefa). Večer dojeli Ole s Majklem. (aspoň někdo nezklamal) Hold z Německa je to asi blíž než třeba z Brna nebo Prahy apod.
Noční koupání v blízké přehradě.

Den čtvrtý (sobota)

Hraje se turnaj v týmovkách. Rozhodčím se dobrovolně stává Potomek (konečně může prosazovat pravidla dle svého vědomí a svědomí, a má konečné slovo, a navíc nemusí mít strach, že prohraje :-).

Den pátý (neděle)

Dopoledne jsou vyhlášeny výsledky Týmovek a rozděleny ceny, vesměs karty (např. Ole věnoval do cen několik vytištěných Homemade edicí a tuším i ragnarok). Vyhrál Lukáš s Re-Voltem, kteří neztratili ani hru.
Ole s Majklem odjeli a my jsme uklidili chatu, dopili co se dalo a zahráli si ještě karty a Bengy (velmi slušná karetní hra pro 4-7 hráčů). Nakonec jsme nabalili auta a jeli domů. (Potomek řídil, ale to už je jiná story.)

SHRNUTÍ:


Akce se, ostatně jako každý ročník výborně vydařila.
Akorát spousta lidí opět "NEZKLAMALA" a nepřijela, i když mnozí z nich nás do poslední chvíle napínali a byli očekáváni. Ono hold udělat si čas třeba jen na weekend, když už ne na celý DTcamp je hold obrovský problém, a to i když se vše organizuje už půl roku dopředu :-(. A třeba za to může i doprava, ono dostat se do Suchdolu nad Odrou může být pro někoho asi fakt problém (když např. z Prahy jede vlak který tam zastavuje, je to expres a z Prahy to trvá asi 3 a půl hodiny). Nu což, sami se ochudili o možnost pořádně si zahrát. Snad příště ...

TAKTO VIDĚL CELOU AKCI POTOMEK.