DT camp 2004

Pomalu se blíží DTC2005, ale dosud se nikdo neodhodlal napsat, jaký byl vlastně DTC2004, proto jsem se rozhodl, že o něm napíšu pár slov. Když se zamýšlím jak bych jej charakterizoval pouhými několika slovy, napadá mě jen jediné: "Byl prostě jiný." V čem jiný či jak jiný popíšu níže.

První jinou věcí bylo místo, po několika letech kdy se DTC odehrával na chatě v Suchdole nad Odrou došlo k tomu, že jsme byli nuceni toto místo změnit, nakonec to "vyhrála" chata na Morávce, dá se říci, že co se týče místa a komfortu, tak je tato chata lepší (s vodou je to krize stále), nicméně co se týče soukromí a idylického prostředí tak je to o něco horší. Pro změnu byli v chatě opět nezvaní návštěvníci Sršni, tentokrát jsme se s nimi pokoušeli vycházet a nevolali jsme na ně hasiče, pokud jsme nezapoměli zavřít v noci okna, tak jsme jich ani nemuseli moc zabít. Tolik tedy k místu, ale to není podstatné, to co tvoří atmosféru DTC je hraní a lidi.

Sešlo se nás tentokrát docela dost, kromě stálého osazenstva i pár nových tváří z Čech a Brněnska, tentokrát ovšem nepřijeli Ole s Majklem a i další co už několik let slibovali nakonec patrně dali přednost práci či jiné veselé kratochvíli. Po vybalení a naražení bečky už nic nebránilo pití a hraní, nakonec se ukázalo že toho pití bylo místy až příliš a někteří jedinci hůře kontrolují svou špičku. Hraní tentokrát probíhalo víceméně spontánně, tedy kdo chtěl s kým, tak si zahrál a vše bylo o domluvě, šlo proto sledovat rozličné souboje od vražedných rychlých her až po vleklé urputné boje ve kterých došlo i na mocné vybavení a nemyslím tím miny. Na programu jednoho dne byl opět i DTC live, neboli Paint Ball, ten však tentokrát nevyšel vůbec podle našich představ, zejména urputné vedro vedlo k tomu že jsme se dali do hraní až ve večerních hodinách a i tak někteří jedinci z hraní moc neměli neboť po pár minutách nebylo nic vidět přes jejich masku v důsledku zamlžení (v husté mlze si opravdu nezastřílíte). No a ani terén nebyl tak dobrý jako rok předtím ještě v Suchdole. Velkým očekáváním byly také nové karty Ragnaroku a Homemade, které všichni napjatě očekávali a těšili se, jak si s nimi zahrají, nakonec však na ně nedošlo neboť tiskárna to prostě nestihla.

Co říci závěrem? Snad jen že DTC2004 nebyl úplně dokonalý, vlastně se dá říct, že v některých ohledech ani tak dobrý jako jeho předchozí ročníky, nicméně i tak určitě stál za to a je jen na nás aby ten další byl zase o hodně lepší a vyvarovali jsme některých chyb, které nakonec vyústily k tomu, že došlo k jedné velmi cenné ztrátě nejen pro korporaci Kybertronik ale hlavně pro DTC a Doomtrooper jako takový. Největší a nejslavnější muž historie nejen Kybertroniku, VINC , byl ztracen v akci a dosud jej ani řada skrytých agentů nedokázala najít ...

POTOMEK