DTC 2006

Letošní DTC byla pohodová klidná akcička s rekordní účastí. V programu byl mimo jiné i Turnaj doomtroopera. Turnaj byl z časových důvodů se sníženým limitem VB a hrálo se na 2x30 minut. Trochu mě jako pořadatele mrzelo, že hráči, kteří se turnaje zůčastnili projevili poměrně nízkou dávku invence a proto se turnaj hemžil vesměs stereotypními balíčky, jejichž základem byli malí bojovníci s minami a mozkovými bombami vylepšenými zpravidla techniky či u těch co použili mortifikátory ještě jedy. Přitom s limitem 25VB se nabízelo určitě více možností, např. úkoly, či rychlý balík se sabotáží do prázdna. Turnaj tak byl dost stereotypní a zdlouhavý, přece jen získat 25VB po třech či dvoubodových mrtvolách a sabotážích trvá. Ve finále však nakonec vyhrál jeden z mála balíčků který zvolil jinou strategii, kacíři s opotřebením.
Kromě tohoto turnaje se hrály nějaké deskovky, bengy a citadela či dej sem mozek a hlavně taky doomtrooper. Někteří jedinci, celkem čtyři, dovezli notebooky i se síťovým vybavením a tak došlo i na počítačové hry, konkrétně nějaké StarWars či co, Warcraft III. a Unreal Tournament.
Hlavním potěšujícím faktem na této akci však bylo, že se jednoho sychravého deštivého večera objevil nedaleko chaty automobil a v něm jedno jízdní kolo a Kach s ITM, kteří přijeli až z dalekého západu, tedy z Prahy abych byl přesnější, čímž nás tady na východě opravdu potěšili. Doufám, že návštěvy nelitovali a že si dobře zahráli, z chatového konfortu asi už tolik odvázaní být nemohli :o) ...
Dalšími spíš nepodstatnou změnou byla absence točeného piva, ale i tak si myslím že s vychlazenými lahváči a vínem byli všichni spokojeni. Stravování bylo klasické, co si kdo uvařil + pár z nás se nechalo nalákat na kuchyni v nedalekém hotelu.
Myslím si, že akce se docela povedla a utekla tak rychle, že jsme se ani nestihli dohodnout a pohádat ohledně nějakých nových pravidel a ani jsme tuším o ničem nehlasovali. Doufám že na dalším DTC se zase v pohodě sejdeme a pokud to půjde tak se pokusíme zajistit chatu blíže západu ...


SEZNAM ZŮČASTNĚNÝCH:
Potomek