DTcamp2008

Letos se opět konal DTCamp, tentokrát v trošku netradičním červencovém termínu nicméně na stejném místě a s prakticky stejnou pohodovou partičkou lidí jako obvykle. Oproti jiným ročníkům se vyznačoval poměrně omezeným hraním doomtroperu. Vynechán byl také turnaj, ale i tak nebylo o zábavu nouze, hrálo se velké množství deskových her, také figurkové Mutantchronicles a došlo i na karty, ty však zastoupil kromě Kachova hospodského doomtroperskeho multibalíku spíše texas Holden Poker a taky trochu Magic the Gathering a VTES.
První den a hlavně noc byla ve znamení deskového WoW, účastníci nakonec dotáhli hru do konce až druhého dne, ale nedopadlo to moc slavně, hra nedopadla úplně dle představ účastníků a navíc došlo na určité spory o pravidla a tak. Pak už to probíhalo docela standartně, občas se spalo, častěji se hrálo a do toho se pilo a to většinou pivo, za jídlem se občas vyjelo někam ven, z fotek to sice vypadá, že někteří jeli hlavně za kozičkama, ale pravdou je že se tam opravdu jedlo :o). Piškot s Lobem dovezli nové stolní Mutant Chronicles, které si několik dalších hráčů vyzkoušelo, z deskovek a karetních her se pak hrálo skoro všechno co přišlo pod ruku.


Seznam her:

Karetní Sběratelské: Karetní ostatní: Figurkovky: Deskové:
Spestřením posledního večera se stala Piškiho soutěž, které se však nakonec zůčastnil pouze jeden člověk - Martensen - to však nic nemění na faktu, že jeho povídka "Kde to kurva jsme" všechny pobavila a tak nebylo pochyb že soutěž vyhrál.
Poslední den se už jen tradičně uklízelo a odjíždělo domů.


Seznam zůčastněných:
sepsal: Potomek