Tenhle balíček je z řady Funny Decků, uplatní se zejména proti balíčkům korporací apod. ve kterých jde o klasický boj kde hrají větší roli hodnoty než různé zákeřnosti. Jistě jste si všimli že většina bojovníků má vyšší buď střelbu nebo zápas, tento balíček se snaží získat výhodu tím, že budete bojovat prostě jen střelbou kterou mají vaši bojovníci vyšší.

Střelecký KAPITOL

autor: POTOMEK
(80 karet)

BOJOVNÍCI:

Velitel Letky 4x
Luteránský učedník 4x

Přiložení:

Přehled misí 1x
Autogyro 3x
Taktický počítač 3x
Dpat-9 čerchmant 2x
Atentátnické brnění 1x

SPECIÁLNÍ KARTY:

Co odvál čas 3x
Tajný sklad 3x
Komunikační šum 3x
Ukradené dokumenty 3x
Iniciativa 3x
Krvavý chtíč 3x
Bohem požehnaný 3x
Pozitivní karma 3x
Amnézie 3x
Zjevné předurčení 3x
Skrytí agenti 2x
A jedem znovu 1x
Uspíšení požadavku 1x
Dar osudu 1x
Malá domů 1x
Odporné překvapení 1x
Žolík 1x
Zlé časy 1x
Čtvrté oddělení 1x
Věčné prokletí 1x
Algerothův hněv 1x
Sabotáž 1x
Loupež 1x
Dvojí služba 1x
Převelení 1x
Zajatec 1x
Mising in action 1x
Vlna poctivosti 1x
Ne tak zhurta 1x

OPEVNĚNÍ:

Archiv bratrstva 2x
Bauhauská korporační banka 1x
Cejchování 1x
Průmyslový komplex 2x

OSTATNÍ:

McCraigova linie 2x
Shinrijkijské podzemí 1x
Kapitol (aliance) 2x
Znesvěcená houfnice 1x

SIDEBOARD: 25 karet

Do sideboardu můžete dát karty dle vašeho uvážení. V balíčku máte dokonce tolik odsideboardovatelných karet že z 25 karet které obsahuje sideboard můžete strategii balíčku úplně změnit a nečekaně tak zaskočit svého soupeře. Záleží tedy jen na vás zda sideboard složíte z karet které tuto strategii podporují nebo ho zaměříte na úplnou změnu změnu balíčku včetně strategie.

Jak Hrát:

Strategie je jednoduchá, dostat do hry Velitele letky s taktickým počítačem, pokud dostane Autogyro tak navíc ignoruje opevnění a válečné zóny soupeře. Proti minám, mozkovkám a podobným zákeřnostem vám bohužel nezbývá nic jiného než sabotáž nebo likvidace bojovníka nějakou hnusnou kartou. Balíček není postavený jako turnajový ale pokud má soupeř taky bojový balík tak si můžete užít moc hezkou hru, přece jen velitel letky s Autogyrem a Dpat-9 čerchmantem už má útok střelbou 19 a další velitelé mu jej ještě mohou zvýšit, také nezapomínejte na zvláštní schopnost raketometu Dpat-9 čerchmant, ten může vyřadit jako útočnou akci libovolné vozidlo nebo opevnění čímž někdy soupeře pěkně namíchnete :-). Balík má 80 karet ale určitě při troše snahy se dá o něco počet karet snížit.