Tenhle balíček je z řady Funny Decků, uplatní se zejména proti balíčkům korporací apod. ve kterých jde o klasický boj kde hrají větší roli hodnoty než různé zákeřnosti. Jistě jste si všimli že většina bojovníků má vyšší buď střelbu nebo zápas, tento balíček se snaží získat výhodu tím, že budete bojovat prostě jen zápasem který mají vaši bojovníci vyšší.

Zápasnická MISHIMA

autor: POTOMEK
(80 karet)

BOJOVNÍCI:

Toshiro 2x
Toronaga 2x
Luteránský učedník 4x

Přiložení:

Dai-šo dávných císařů 1x
Umění úskoku 3x
Šťastný úsudek 2x
Toronagova moc 1x
Nomurův zrychlený krok 1x
Atentátnické brnění 1x
Neškodná cetka 1x

SPECIÁLNÍ KARTY:

Co odvál čas 3x
Tajný sklad 3x
Komunikační šum 3x
Ukradené dokumenty 3x
Iniciativa 3x
Bohem požehnaný 3x
Pozitivní karma 3x
Amnézie 3x
Zjevné předurčení 3x
Skrytí agenti 2x
Věk pokroku 2x
Taktická výhoda 2x
Rozptýlení (homemade) 1x
A jedem znovu 1x
Uspíšení požadavku 1x
Dar osudu 1x
Malá domů 1x
Odporné překvapení 1x
Žolík 1x
Zlé časy 1x
Čtvrté oddělení 1x
Věčné prokletí 1x
Algerothův hněv 1x
Sabotáž 1x
Loupež 2x
Dvojí služba 1x
Převelení 1x
Zajatec 1x
Mising in action 1x
Vlna poctivosti 1x
Ne tak zhurta 1x

OPEVNĚNÍ:

Archiv bratrstva 2x
Bauhauská korporační banka 1x
Cejchování 1x
Průmyslový komplex 2x

OSTATNÍ:

Adamantiové jeskyně merkuru 1x
Jungle venuše 1x
Znesvěcená houfnice 1x

SIDEBOARD: 25 karet

Do sideboardu můžete dát karty dle vašeho uvážení. V balíčku máte dokonce tolik odsideboardovatelných karet že z 25 karet které obsahuje sideboard můžete strategii balíčku úplně změnit a nečekaně tak zaskočit svého soupeře. Záleží tedy jen na vás zda sideboard složíte z karet které tuto strategii podporují nebo ho zaměříte na úplnou změnu změnu balíčku včetně strategie. Určitě se do sideboardu hodí magické bariéry které vaše bojovníky ochrání před hnusnými kartami symetrie a kouzel. Proti neškodné cetce se dají do základu nebo alespoń do sideboardu přidat zmetky v dodávkách popř. věk zkázy.

Jak Hrát:

V balíčku jsou bojovníci Toshiro (10/2/7/7) a Toronaga (12/5/9/8), oba mají vysoký zápas a zabíjejí automaticky, proto aby i soupeř musel bojovat zápasem jsou v balíčku síly Ki Umění úskoku které vám umožńují vyhnout se střelbě, další silou Ki která se vám velmi hodí je Šťastný úsudek který vám dává možnost prvního útoku a tak je schopen Toshiro nebo Toronaga zabít i bojovníky s osobními protiposádkovými minami, vedlejší efekt zrušení speciálky která cíluje bojovníka nebo jeho přiložení je malou třešničkou která často udrží obložený chlebíček na stole. Vzhledem k tomu, že jak Toshiro tak i Toronaga jsou osobnosti, je nutné si dávat pozor zejména na karty jako Zajatec nebo Mising in action. Z dalších karet které vás ohrozí jsou hlavně neškodná cetka a mozková bomba proti které vám nepomůže ani schopnost prvního útoku. Jinak je strategie jednoduchá - zabíjet zápasem všechno co vyleze na stůl, na většinu bojovníků by měly stačit základní hodnoty ale v některých případech budete potřebovat asi Rozptýlení, Dai-šo nebo Toronagovu moc. (Balíček obsahuje několik karet z homemade, bez většiny se klidně obejdete ale bez Toronagy to bohužel nejde, pro balíček je totiž dost důležité automatické zabíjení a vysoký zápas což kromě Toshira žádný jiný bojovník Mishimy nesplňuje.) Balíček má v této základní verzi 80 karet, ale počet jde určitě snížit a tak jej o něco zrychlit, popřípadě omezit jeho zakousnutí když to prostě nechodí.